ul. Partyzantów 53, 22-440 Krasnobród         
     608 396 953              698 644 192              aniasachajko@gmail.com        

Barwne melodie Roztocza to nieograniczone możliwości relaksu

Sprawdź! wypocznij! polecaj!Krasnobród jest jednym z najpiękniejszych i wyjątkowych zakątków w sercu Roztocza.

To malownicze uzdrowisko położone jest w południowo - wschodniej części Polski w dolinie górnego biegu rzeki Wieprz w województwie lubelskim. Krasnobród znajduje się w środkowej części Roztocza na terenie Krasnobrodzkiego Parku Krajobrazowego.

Znajdą tu Państwo strzeżone kąpielisko, zjeżdżalnię wodna, baseny, park linowy, wypożyczalnię sprzętu wodnego, gokartów oraz rowerów. Po kąpielach i wypoczynku w słońcu polecamy wybrać się na wieżę widokową, która znajduje się na kamieniołomie, aby podziwiać malownicze widoki uzdrowiska. Polecamy również spacer do kapliczki św. Rocha, która znajduje się w sercu rezerwatu przyrody Święty Roch. Warto zatrzymać się również w Sanktuarium Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny przy cudownym obrazie Matki Boskiej Krasnobrodzkiej oraz przy Kaplicy na Wodzie, której wody mają cudowne właściwości lecznicze. Uroczysko Belfont jest pięknym źródłem, które według miejscowych podań było miejscem tajemnych spotkań Marysieńki i Jana Sobieskiego.

Idealnie sprawdzi się jako baza wypadowa dla osób, które chcą poznać okoliczne atrakcje. W promieniu zaledwie kilkunastu kilometrów  można odwiedzić  "Perłę Renesansu" Zamość, ciche zakątki nad stawem "Echo" w Zwierzyńcu czy też poznać lokalne tradycje odwiedzając Guciów. Niewątpliwie warto również zajrzeć do miejscowości Bondyrz, w której znajduje się Muzeum Historyczne Światowego Związku Żołnierzy AK Okręg Zamość im. ppłk. Stanisława Prusa ps. Adam jak i Górecko Kościelne, Susiec.